کد خبر:1285135
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

آموزش شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن واچ فیس در اپل واچ

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچ

رسانه کلیک - در این مطلب روش شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن واچ فیس در اپل واچ را آموزش می دهیم تا بتوانید ظاهر صفحه‌های هوشمند خود را به سلیقه خود زیبا کنید. 

خوشبختانه قابلیت‌های زیادی در اپل واچ برای شخصی‌سازی آن وجود دارد و البته قابلیت فیس واچ که مربوط به ظاهر صفحه این ساعت‌های هوشمند است نیز از این قاعده مستثنا نیست.

از آنجایی که بسیاری از ما دوست داریم که ظاهر Apple Watch را هر چند وقت یک‌بار تغییر دهیم، در این مطلب قصد داریم تا به شما نحوه شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن واچ فیس در این ساعت‌های هوشمند را آموزش دهیم.

قبل از شروع آموزش باید به این نکته توجه داشته باشید که در ساعت‌های هوشمند اندرویدی قابلیتی با عنوان Theater Mode وجود دارد که در Apple Watch این قابلیت وجود ندارد اما شما می‌توانید face جدیدی در Apple Watch ایجاد کنید که شبیه به حالت Theater در ساعت‌های هوشمند اندرویدی باشد.

برای افزودن یا حذف کردن ظاهر ساعت از روی Apple Watch ابتدا مچ دست خود را بالا آورده، روی صفحه ساعت کلیک کنید . سپس روی گزینه Digital Crown کلیک کنید تا به حالت ساعت برگردید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesانگشت خود را روی صفحه ساعت نگهدارید تا صفحه‌نمایش داده شده روی Apple Watch کوچک‌تر شود. در این حالت صفحه ساعت به شکل یک مربع کوچک در می‌آید و زیر آن گزینه‌ای با عنوان Customize نمایش داده می‌شود. روی این گزینه کلیک کنید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesدر اولین صفحه‌نمایش داده شده می‌توانید رنگ نمایش زمان و موارد مربوط به آن را تغییر دهید. برای این از Digital Crown روی ساعت است استفاده کنید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesدر این مثال ما برای نمایش ساعت و موارد مربوط به آن از رنگ بنفش استفاده کردیم.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesبرای شخصی‌سازی قسمت‌های مختلف صفحه‌نمایش درApple Watch  صفحه را به سمت چپ بکشید. در صفحه دوم تمام مواردی که روی صفحه Apple Watch   نمایش داده می‌شود برای شما نشان داده می‌شود. برای تغییر هر کدام روی آن کلیک کنید. نام مورد انتخابی برای شما نمایش داده می‌شود. برای تغییر مواردی انتخابی باید Digital Crown را بچرخانید. مثلاً در این مثال ما برای تصویر وسط صفحه، تصویر ماه را انتخاب کرده‌ایم.

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر از اپلیکیشن‌های ساخته‌شده توسط شرکت‌های دیگر روی Apple Watch   خود استفاده می‌کنید، می‌توانید موارد دیگری را نیز روی صفحه ساعت خود نمایش دهید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesمثلاً در این مثال درجه حرارت روی صفحه‌نمایش داده می‌شود.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesوقتی تنظیمات را انجام دادید Digital Crown را فشار دهید تا تنظیمات ایجاد شده ثبت و روش ساعت نمایش داده شوند.

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچعلاوه بر اینکه می‌توانید faceهای موجود روی Apple Watch   را تغییر دهید و آن‌ها شخصی‌سازی کنید، می‌توانید به face جدید روی گوشی خود ایجاد کنید. این قابلیت به شما امکان این را می‌دهد که هم‌زمان روی ساعت خود چند face ایجاد کنید و هر زمان که خواستید آن‌ها را انتخاب کنید. برای افزودن face جدید به Apple Watch  ابتدا Digital Crown را برای چند لحظه نگهدارید و سپس برای چند ثانیه انگشت خود را روی صفحه ساعت نگه‌دارید. صفحه را به سمت چپ بکشید تا یک صفحه جدید با علامت + شبیه به تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. روی این آیکون کلیک کنید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch FacesDigital Crown را تا زمانی که تم مناسب برای شخصی‌سازی را پیدا نکرده‌اید بچرخانید. بعد از پیدا کردن تم مناسب باید تغییرات را روی آن اعمال کنید. در این مثال ما یک تم مینیمال انتخاب کرده‌ایم و می‌خواهید رنگ ساعت را قرمز کنیم و سایر موارد را از روی صفحه حذف کنیم.

این تم بیشتر در مواقعی که قرار است در جاهای تاریک مثل سالن تئاتر باشید، به درد می‌خورد چون باعث می‌شود نور ساعت شما کم شود و در تاریکی به چشم نیاید.

وقتی واچ فیس مناسب را پیدا کردید روی آن کلیک کنید.

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچدر این حالت face انتخابی برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را تغییر دهید. برای تغییر دادن این face ابتدا انگشت خود را روی صفحه Apple Watch  برای چند ثانیه نگه دارید و سپس گزینه customize را انتخاب کنید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesرنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مثال ما رنگ قرمز را انتخاب کرده‌ایم.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesصفحه را به شمت چپ بکشید تا مواردی که می‌خواهید روی صفحه‌نمایش داده شود برای شما به صورت یک فهرست نمایش داده شود. هرکدام را که نمی‌خواهید روی صفحه‌نمایش داده شود Off کنید.

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچوقتی گزینه Off  را انتخاب کنید محتوای کادر انتخابی مانند تصویر زیر خالی می‌شود.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesدر این مثال ما تنظیمات را به نحوی انجام دادیم که روی صفحه فقط ساعت نمایش داده شود. که ظاهر صفحه به شکل تصویر زیر در خواهد آمد.

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچاین حالت می‌تواند جایگزینی برای حالت Theater Mode روی ساعت‌های اندرویدی باشد. برای حذف کردن واچ فیس ایجاد شده روی صفحه ساعت انگشت خود را برای چند لحظه روی صفحه ساعت نگهدارید و صفحه را تا جایی که face ای که می‌خواهید حذف شود برای شما نمایش داده شود. صفحه را به سمت بالا بکشید و روی آیکون سطل زباله که مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود کلیک کنید.

شخصی‌سازی، افزودن و حذف کردن Apple Watch Facesتوجه داشته باشید که در این حالت هیچ سؤالی مبنی بر تائید حذف واچ فیس انتخابی برای شما نمایش داده نمی‌شود. بنابراین مراقب باشید که اشتباهی چیزی را حذف نکنید.

شخصی‌سازی واچ فیس اپل واچ

 

 

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
آموزش پخش و انتقال آهنگ از گوشی ایکس باکس 360
چطور در پس زمینه xbox 360 آهنگ گوش کنیم؟ آموزش پخش و انتقال آهنگ از گوشی به ایکس باکس 360

اگر به تازگی یک xbox 360  خریداری کرده اید و ترفند ها و روش های استفاده از آن برای...

چطور از اضافه شدن ناخواسته و پنهان به گروه های تلگرامی جلوگیری کنیم؟
چطور از اضافه شدن ناخواسته و پنهان به گروه های تلگرامی جلوگیری کنیم؟

بسیاری از کاربران تلگرام مدعی هستند بدون اینکه در گروهی عضو شده باشند، به...

رندرهای آیفون 14 تغییرات در طراحی مدل جدید را لو داد

«جان پروسر» منبع شناخته شده صنعت فناوری در جدیدترین ویدیو خود در یوتیوب،...

آشنایی با جدیدترین مدل بنتلی 2022
آشنایی با جدیدترین مدل بنتلی 2022

بنتلی نام برند خودرسازی انگلیسی است که از سال 1998 به عضوی از زیر مجموعه های...

ثبت فعالیت های ذهنی و قلبی بازیکنان لیورپول توسط Neuro 11

نورو 11 که به تازگی با تیم لیورپول انگلیس قرارداد همکاری امضا کرده، در اولین...

شبکه های اجتماعی چطور مغز شما را هک می کنند؟
شبکه های اجتماعی چطور مغز شما را هک می کنند؟

در سالهای رشد روزافزون شبکه های اجتماعی در مورد مزایا و معایب آنها به وفور...

امکانات ویژه رستوران تسلا در قلب هالیوود

ایلان ماسک دست بردار نیست. او به شهرت علاقه عجیبی دارد و برای اینکه هر روز در...

تاریخ انتشار بازی کال آف دیوتی Modern Warfare 2

شرکت اکتیویژن به تازگی تاریخ انتشار بازی کال آف دیوتی Modern Warfare 2 را اعلام کرده...

سفر در زمان با سرویس استریت ویو گوگل

گوگل به مناسبت تولد 15 سالگی استریت ویو، سفر در زمان با گوشی را ممکن می‌کند.

ساخت سازه ای شبیه به متروپل آبادان تنها در 29 ساعت

امیدواریم حادثه متروپل آبادان تلنگر جدی به برخی مسئولین در خصوص ساخت و...