کد خبر:1004116
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

۱۰ موردی که هیچگاه نباید از اینترنت خریداری کنیم (قسمت دوم)

همان طور که در مطلب شماره 1 از این عنوان به استحضار شما عزیزان رساندیم ، تعدادی از اجناس و بهتر بگویم کالا ها هستند که نباید خطر آنلاین خریدن آن ها را به جان خرید.

اکیدا توصیه می شود حضوراً به محل فروش آن ها مراجعه کرد و بعد از تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر اقدام به خرید آن ها کنند. در مطلب شماره 2 ار این عنوان می خواهیم راجع به خرید اتوموبیل صحبت کنیم. با ما باشید!

جالب است بدانید در اینترنت تعداد بسیار زیادی سایت فروش معتبر و قابل اعتماد خودرو وجود دارد که سیاست ها و شرایط فروش و بازگشت و پشتیبانی بسیار خوبی دارند و سرویس های قابل اعتمادی نیز به مشتریان ارائه می کنند.  این سایت ها گاهاً با نیت دور زدن و گذشتن از فروشندگانی که به طور عادی اقدام به فروش خودرو می کنند و همینطور چانه زنی ها و بحث هایی که سر خریدن خودرو در معاملات اتوموبیل رخ می دهد در این راه گام بر می دارند و به طور آنلاین در صدد فروس خودرو ها برمی آیند. همچنین می دانیم که خریداری خودرو به روش سنتی گاها بدون هیچ دلیل خاصی استرس زا می شود و در این شکی نیست که تعداد بسیار زیادی از مردم کاملاً از خودرو هایی که به صورت آنلاین خریداری می کنند راضی هستند، اگرچه باید این را مد نظر قرار دهیم که چقدر می توان با ابهامی که در خرید آنلاین خودرو وجود دارد کنار آمد و همینطور چطور می توان از عدم امکان نشستن پست ماشین و امتجان آن چشم پوشی کرد.

حتما با من در این زمینه موافق هستید که تا پشت فرمان یک خودرو ننشینید نمی توانید خیلی از ویژگی ها و موارد مهم راجع به آن خودرو را بفهمید. مثلا نمی توانید متوجه شوید که چه حسی به شما دست می دهد ، کنترل ماشین به چه شکل است ، میزان راحتی پاها هنگامی که در ماشین می نشینیم چقدر است ، ظاهر ماشین و مخصوصا اتاق آن چقدر شما را جذب می کند و ... .اگر مشخص شود که از خودرو خوشتان نمی آید می بایست با برگرداندن آن سر و کله بزنید که مطمئنا هر چقدر هم که فروشنده با این مسئله کنار بیاید و به راحتی خودرو را پس بگیردخیلی دردسرآمیز است.شرایط وقتی بدتر می شود که خودرو را حتی از یک فروشگاه معتبر نخریده باشید که اوضاع از آن چیزی که انتظار می رفت بحرانی تر هم می شود!

با این تواصیف مطمئنا بررسی قیمت خودرو ها در فروشگاه های آنلاین بسیار مفید است و حتی گاهی نیاز است تا این روند قبل از خرید خودرو در معاملات عادی طی شود. در این شرایط می توان با آگاهی قبلی نسبت به قیمت ها به یک فروشگاه خودرو در داخل شهر محل سکونت و یا هر جای دیگر کشور مراجعه کرد و بعد از بررسی شرایط خودرو آن را با احساس اطمینان و رضایت خریداری کرد. البته اگر مشکلی با پول ندارید اوضاع یک مقدار تفاوت خواهد داشت!

ادامه دارد...

منبع : HowStuffWorks

نظرها

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
آیا ممکن است سیاره‌ای کاملاً از ماده تاریک تشکیل شده باشد؟

ستاره‌شناسان می‌گویند احتمالاً سیاره‌هایی فراخورشیدی از جنس ماده تاریک...

برترین نوآوری‌های سال ۲۰۲۲ چه بودند؟

طی چند سال گذشته، شیوع همه‌گیری کرونا و اعمال محدودیت‌ها در زندگی روزمره...

رایانش ابری چیست؟

رایانش ابری روشی برای ذخیره‌سازی داده‌ها و نگهداری از آنها، ارائه نسخه وب...

۶ دلیل برای اینکه در گوشی نباید از کارت حافظه استفاده کنید

طی سال‌های گذشته روز‌به‌روز شمار گوشی های اندرویدی که از کارت حافظه...

کشف یک سیاره فراخورشیدی ۱۳ برابر مشتری

ستاره‌شناسان هنگام بررسی انبوه داده‌های تولید شده توسط کاوشگر TESS ناسا به یک...

دوربین سری گلکسی S23 به‌روزرسانی بسیار بزرگی دریافت کرد

 به‌روزرسانی نرم‌افزاری مارس ۲۰۲۳ برای سری گلکسی S23 سامسونگ، عملکرد دوربین...

بی‌ام‌و به تولید گیربکس دستی ادامه می‌دهد؛ M POWER برای عشاق رانندگی

علی‌رغم گرایش بازار و کاهش فروش خودروها با جعبه‌دنده دستی، «فرانک ون میل»،...

فروش PS5 رکورد تمام کنسول‌های پلی استیشن را شکست

 PS5 نه‌تنها برنده‌ی بزرگ نبرد سخت‌افزارهای فوریه در آمریکا بوده‌ بلکه در...

در پی سوءاستفاده کاربران، امکان دسترسی رایگان به مدل هوش مصنوعی Midjourney متوقف شد

در پی ساخت تصاویر جعلی بحث‌برانگیز، حالا دیگر امکان ساخت رایگان تصاویر با...

دوربین جدید سونی ZV-E1 معرفی شد

دوربین سونی ZV-E1 به‌طور خاص برای ثبت ولاگ ساخته شده است و از یک سنسور فول‌فریم...