سرنوشت متقاضیان شرکت در کنفرانس Google I/O 2016 مشخص شد

از امروز سرنوشت ثبت نام کنندگان و داوطلبین شرکت در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ (Google I/O 2016) مشخص می‌شود. گوگل برای تمامی افرادی که به منظور شرکت در این کنفرانس ثبت نام کرده‌اند ایمیل اختصاصی ارسال خواهد کرد.

سرنوشت متقاضیان شرکت در کنفرانس Google I/O 2016 مشخص شد

اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش طی خبری اشاره کردیم که ثبت نام به منظور شرکت در کنفرانس آی/او ۲۰۱۶ گوگل آغاز شده و افراد علاقمند می‌توانند با مراجعه به صفحه اصلی مربوط به این رویداد نسبت به ثبت تقاضای شرکت در آن اقدام نمایند. اطلاعات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را می‌توانید از مقاله با عنوان "ثبت نام رسمی برای شرکت در کنفرانس Google I/O 2016 آغاز شد" مطالعه کنید.

به گزارش کلیک، حال که مهلت ثبت تقاضای شرکت در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ به پایان رسیده، گوگل سریعاً در حال رسیدگی به درخواست‌های ثبت شده است و به زودی پاسخ تمامی داوطلبین شرکت در این رویداد را می‌دهد. گوگل بدین منظور ایمیلی اختصاصی را برای تمامی ثبت نام کنندگان و متقاضیان مربوطه ارسال خواهد کرد. این ایمیل یا حاوی اطلاعات مربوط به عدم موفقیت شما به منظور شرکت در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ و عذرخواهی شرکت گوگل از شماست و یا حاوی اطلاعات مرتبط با پذیرفته شدنتان به منظور شرکت در این رویداد خواهد بود. بنابراین در هر دو شرایط شما ایمیلی از سوی گوگل دریافت می‌کنید و صرفا دریافت کردن ایمیل از سوی این شرکت به معنای پذیرفته شدن تقاضای شما نخواهد بود.

۱

همانطور که می‌دانید گوگل بنا به دلایل و محدودیت‌های خاصی تنها قادر است تا افراد محدودی را در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ شرکت دهد. بدین سبب ابتدا برای چند روز سیستم ثبت تقاضای آنلاین برپا می‌شود و پس از آن گوگل به قرعه کشی پرداخته و از بین داوطلبین شرکت در این رویداد افراد خوش شانس را انتخاب می‌نماید. دقت داشته باشید که حتی اگر به قدری خوش شانس باشید که نام شما در قرعه کشی مربوطه به این کنفرانس بیرون آید، باز هم باید مبلغی را به منظور خرید بلیط شرکت در این مراسم پرداخت کنید. به بیان دیگر برنده شدن در قرعه کشی کنفرانس گوگل آی/او به معنای شانس شرکت رایگان در آن نخواهد بود.

افراد عادی که به منظور شرکت در این کنفرانس ثبت نام کرده‌اند، در صورت برنده شدن در قرعه کشی باید مبلغ ۹۰۰ دلار را به منظور شرکت در این رویداد پرداخت نماید. دانش‌آموزان و دانشجویان برای شرکت در این کنفرانس از تخفیف ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوند. این دسته از داوطلبین با پرداخت یک سوم از هزینه مذکور یعنی مبلغ ۳۰۰ دلار قادر به خرید بلیط ورودی کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ خواهند بود. شاید در نگاه اول تصور کنید که مبلغ ۹۰۰ دلاری که گوگل به منظور شرکت در این کنفرانس در نظر گرفته مبلغی بسیار بالاست، اما باید بدانید که اپل برای رویدادها و کنفرانس‌های اختصاصی خود از قبیل کنفرانس WWDC مبالغ بیشتری را دریافت می‌کند. اپل به منظور شرکت در این کنفرانس مبلغی در حدود ۱۵۹۹ دلار را به عنوان هزینه ورود به آن در نظر می‌گیرد.

۲

اما در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ پیش از این تصور می‌شد که در جریان این کنفرانس، گوگل از نسخه پیش نمایش سیستم عامل اندروید N رونمایی کند. اما همانگونه که می‌دانید گوگل چندی پیش نسخه پیش نمایش این سیستم عامل را رسما منتشر کرد. بنابراین شاید در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ تنها صحبت‌های حاشیه‌ای در رابطه با این سیستم عامل انجام شود و اندروید N بخش کلیدی و اصلی کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ را تشکیل ندهد. به طور کلی پروژه‌هایی که گوگل هم اکنون در دست اقدام دارد بسیار متعدد هستند و به واقع هر یک از آن‌ها می‌توانند به عنوان موضوع اصلی کنفرانس پیش رو در نظر گرفته شوند، اما یکی از موضوعاتی که احتمالا گوگل زمان بیشتری را صرف آن می‌کند مربوط به پروژه‌ ساخت و توسعه اتومبیل‌های بدون سرنشین و بدون نیاز به راننده است. مدت‌هاست که گوگل در این زمینه فعالیت داشته و تا کنون هم توانسته به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند. احتمالا در جریان کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ صحبت‌های زیادی در رابطه با این پروژه و استفاده از سیستم عامل اندروید به منظور هوشمندتر سازی فعالیت اتومبیل‌های بدون سرنشین به میان می‌آید.

هم اکنون تقریبا تا زمان برگزاری کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ چیزی در حدود دو ماه فرصت باقی است. این کنفرانس در روز هجدم ماه می در کالیفرنیای ایالات متحده برگزار می‌شود. اگر از افرادی بودید که به منظور شرکت در این کنفرانس ثبت نام به عمل آورده‌اید، به زودی ایمیلی از سوی گوگل دریافت می‌کنید که حاوی خبر پذیرفته شدن یا عدم پذیرفته شدن درخواستتان به منظور شرکت در کنفرانس گوگل آی/او ۲۰۱۶ است.

منبع: androidheadlines

ارسال نظر