فیلم Skyscraper با فروش 48 میلیون دلاری در سینمای چین طوفان به پا کرد!

رسانه کلیک - فیلم Skyscraper به موفقیت مناسبی در افتتاحیه خود در کشور چین دست پیدا کرد. در فیلم آسمان خراش 2018 دواین جانسون به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم Skyscraper با فروش 48 میلیون دلاری در سینمای چین طوفان به پا کرد!

فیلم Skyscraper در اکران اولین تعطیلات آخر هفته در کشور چین فروش بالایی را تجربه کرد. فیلم آسمان خراش 2018 در این بازه زمانی فروش 48 میلیون دلاری را از آن خود کرد.

در حالی که آتش گرفتن یک آسمان خراش می تواند باعث جذب مخاطبان چینی شده باشد، بیشتر فروش این فیلم را می توان ناشی از محبوبیت بالای دواین جانسون دانست. دوایسون جانسون در این فیلم نقش اصلی را بر عهده دارد ( احتمال همکاری تام کروز و دواین جانسون در یک فیلم جدید ). بازار چین از اهمیت بالایی برای سازندگان فیلم های هالیوودی برخوردار است.

فیلم Skyscraper در روز جمعه فروشی برابر با 13.4 میلیون دلار را تجربه کرد. روز شنبه و یکشنبه این فیلم به ترتیب فروشی برابر با 17.6 و 17 میلیون در کشور چین داشت تا مجموع فروش فیلم آسمان خراش 2018 در مدت 3 روز به 48 میلیون دلار برسد.

در آمریکای شمالی فیلم آسمان خراش راک در مدت 2 هفته به فروش 46 میلیون دلاری دست پیدا کرد. فیلم آسمان خراش 2018 در مقایسه با فیلم های اخیر دواین جانسون در بازار چین فروش تقریبا مناسبی را تجربه کرد.

فیلم «Rampage» در افتتاحیه خود در بازار چین به فروش 55 میلیون دلار دست پیدا کرد و با فروش کلی 156 میلیون دلار از سینمای چین خارج شد ( دواین جانسون با فیلم Rampage باکس آفیس را فتح کرد ). فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» در بازار چین افتتاحیه 39.2 میلیون دلاری را تجربه کرد و در مدت زمان حضورش در بازار چین فروش کلی آن به 77.9 میلیون دلار رسید.

در باکس آفیس کشور چین فیلم «Dying to Survive» با فروش 26.6 میلیون دلاری در مقام دوم قرار گرفت و توانست فروش کلی خود را بعد از 18 روز اکران به 426 میلیون دلار برساند. در بازار این کشور فیلم «Hidden Man» به مقام سوم در باکس آفیس رسید ( گران ترین فیلم سینمای چین در گیشه افتضاح به بار آورد؛ توقف اکران بعد از یک هفته ).

ارسال نظر