پنل پشتی سامسونگ گلکسی نوت 10 در یک رندر به نمایش گذاشته شد

رسانه کلیک - تصویری از پنل پشتی سامسونگ گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود.

پنل پشتی سامسونگ گلکسی نوت 10 در یک رندر به نمایش گذاشته شد

سامسونگ قصد دارد در ادامه سال جاری میلادی از فبلت پرچمدار جدید خود رونمایی کند. این گوشی هوشمند در دو نسخه، استاندارد و پرو وارد بازار می شود. این محصولات از مشخصات فنی قدرتمندی بهره می برند.

بر اساس شایعات گذشته، سامسونگ گلکسی نوت 10 دارای دوربین اصلی چهارگانه است. به تازگی تصویری از پنل پشتی این گوشی هوشمند به اینترنت راه پیدا کرده که چیدمان دوربین اصلی آن را به نمایش می گذارد.

این فبلت به حفره درون نمایشگر مشابه با گوشی های سری گلکسی S10 مجهز می شود. نسخه استاندارد این گوشی هوشمند دارای دوربین سلفی تکی بوده و نمونه پرو آن از دوربین سلفی دوگانه بهره می برد.

در گذشته اطلاعات به چیدمان عمودی دوربین اصلی این محصول اشاره کرده بودند و حال تصویری از پنل پشتی آن در اختیار رسانه ها قرار گرفته است ( سامسونگ گلکسی نوت 10 با چیدمان عمودی دوربین از راه می رسد ).

دوربین اصلی این گوشی هوشمند دارای طراحی مشابه با هواوی P30 پرو است؛ با این حال رندر منتشر شده بر اساس طرح های نوت 10 طراحی شده است.

بنابر این تصویر، سه سنسور دوربین اصلی به صورت عمودی روی پنل پشتی قرار می گیرند و سنسور چهارم همراه با فلاش LED در کنار آن به چشم می خورد.

سنسور اصلی بالاتر از دو سنسور دیگر قرار می گیرد و در پایین آن، سنسور اولترا واید و سپس تله فوتو قرار دارد. سنسور ToF به صورت جداگانه و زیر فلاش LED به چشم می خورد.

در رابطه با این گوشی هوشمند اطلاعات زیادی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. انرژی نسخه پرو توسط یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی تامین می شود ( گلکسی نوت 10 پرو به باتری 4500 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود ).

ارسال نظر