بازی Resident Evil 3 Remake در راه است!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش یکی از کاربران شبکه توییتر، به نظر می رسد بازی Resident Evil 3 Remake به زودی توسط شرکت کپکام معرفی و عرضه می شود.

بازی Resident Evil 3 Remake در راه است!

چند هفته پیش، شرکت ژاپنی کپکام با ارسال یک ایمیل مرموز از تمامی هواداران پر و پا قرص سری رزیدنت اویل برای شرکت در یک رویداد و تجربه یک اثر معرفی نشده از مجموعه رزیدنت اویل دعوت به عمل آورد. این دعوتنامه ابتدا برای بازیکنان ژاپنی ارسال شد و سپس بازیکنان آمریکایی نیز برای حضور در مراسم ویژه از سری Resident Evil در آمریکای شمالی دعوت شدند. به دنبال این اقدامات، گمانه زنی های زیادی در خصوص نسخه بعدی این فرانچایز به گوش رسید که از ساخت رزیدنت اویل توسط شرکت کپکام حکایت دارد.

در کنار این ها، چندی پیش کپکام به طور مختصر در کنار انتشار چند تصاویر، از نسخه جدید بازی Resident Evil سخن گفت که بر اساس آن، ظاهرا به زودی میزبان یک اثر کوآپ چهارنفره از این مجموعه خواهیم بود. ماجرای نسخه بعدی این مجموعه تنها به این موارد خلاصه نشده و طرفداران با بررسی دقیق تر تصاویر منتشر شده از بازی مذکور، ظاهرا به اطلاعات جدیدی دست یافته اند. در همین راستا، اخیرا یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام AestheticGamer مدعی است که نسخه جدید این فرانچایز در واقع بازسازی شده اثر Resident Evil 3 است و این اثر رقابت های جذاب چهارنفره را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد.

به طور دقیق تر، AestheticGamer به تازگی به سراغ تصاویر منتشر شده از بازی جدید سری رزیدنت اویل رفته و از آنجا که نام موتور گرافیکی RE Engine در این عکس ها به چشم می خورد، مدعی است که به زودی شاهد رونمایی و حتی انتشار بازی Resident Evil 3 Remake خواهیم بود. او بر این باور است که تصاویر مذکور مربوط به حالت 4vs1 (چهار در برابر یک) این اثر بوده و در بخش چندنفره آنلاین، بازیکنان در تیم های چهارنفره قادر به تجربه بازی هستند.

به دنبال این گزارش، شرکت کپکام هنوز هیچ واکنشی از خود نشان نداده و مهم تر اینکه تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر صحت این ادعا نیز دیده نمی شود. با این حال، ساخت و انتشار بازی Resident Evil 3 Remake چندان دور از انتظار نیست، چرا که چند وقتی است کپکام به بازسازی آثار قدیمی خود روی آورده و حتی نسخه ریمیک اثر Resident Evil 2 با دستیابی به فروش خیره کننده 4.2 میلیون نسخه ای، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی را برای این شرکت به همراه آورده است. به علاوه، با توجه به اینکه چندی پیش بخش چندنفره طی یک بسته الحاقی به بازسازی نسخه دوم این سری اضافه شد، بعید نیست که کپکام این بار با شاخ و برگ دادن به ایده خود، حالت جدید 4vs1 را در اثر جدید خود خلق کند.

با همه این ها، ذکر این نکته مهم است که شرکت کپکام در جریان رویداد بازی های ویدیویی توکیو سال جاری رسما از پروژه جدید سری رزیدنت اویل رونمایی خواهد کرد. از این رو، در حالی که صحبت های این کاربر توییتر را نمی توان ملاک قرار دارد، اما انتظار می رود طی این مراسم شاهد معرفی کامل بازی Resident Evil 3 Remake باشیم.

در پایان، بد نیست بدانید که بازی Resident Evil 2 Remake به عنوان جدیدترین نسخه منتشر شده از سری رزیدنت اویل در حال حاضر روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

بروزرسانی:

بازی رزیدنت اویل 3 ریمیک به صورت رسمی معرفی شد.

ارسال نظر