کد خبر:1334285
اشتراک گذاری
مرتب‌سازی نظرها براساس:

برای شکایت از راننده اسنپ به کجا مراجعه کنیم؟

شکایت از راننده اسنپ

گاهی پیش می‌آید که کاربر با راننده اسنپ مشکل پیدا می‌کند؛ مشکلات مختلف و حادی که باعث نارضایتی مسافر از راننده می‌شود. برای شکایت از راننده اسنپ چه کاری باید انجام داد؟ آیا اسنپ به این شکایات رسیدگی می‌کند؟

نحوه شکایت از راننده اسنپ

تاکسی‌های اینترنتی شرایط حمل و نقل را برای کاربران ایمن و کاربردی کرده‌اند. به طوری که باعث شده تاکسی‌ها و آژانس‌ها فعالیت گذشته خود را نداشته باشند. سفرهای کم‌هزینه و امن، بازار تاکسی‌های اینترنتی را رونق داده است.

 

بیشتر بخوانید | فریبکاری عجیب اسنپ فود و پشت پرده تاخیر در ارسال سفارش ها

 

گاهی پیش می‌آید کاربر برای رفتن به محل کار یا فروشگاه درخواست اسنپ می‌کند. در طول سفر، به دلایل مختلفی با راننده اسنپ به مشکل برمی‌خورد. به طوری که موجب نارضایتی مسافر از عملکرد راننده می‌شود.

اسنپ در اپلیکیشن خود سیستم امتیازدهی به راننده را تعبیه کرده است. اولین کار برای ابراز نارضایتی کاربر از راننده، دادن امتیاز پایین با ذکر دلیل است. اسنپ گزینه‌های مختلفی مثل نحوه رفتار راننده، سیستم تهویه ماشین و حفظ حریم خصوصی را در این سیستم قرار داده است.

بر اساس اعلام اسنپ، این شرکت به تمامی نمرات توجه می‌کند. اگر راننده‌ای میانگین نمرات پایینی داشته باشد،‌ عملکرد راننده را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر اثبات شود که راننده عملکرد قابل قبولی ندارد و امتیازی پایین‌تر از ۴.۳ کسب کرده باشد، اسنپ همکاری خود با راننده را قطع می‌کند. ناگفته نماند، اگر راننده عملکرد خوب و رضایت‌بخشی داشته باشد، اسنپ سرویس ویژه‌ای با مزایای خوبی را برای او در نظر می‌گیرد.

شکایت از راننده اسنپ
شکایت از راننده اسنپ

چگونه از راننده اسنپ شکایت کنیم؟

در مواقع به خصوص و حادی، کاربر نسبت به عملکرد و نحوه رفتار راننده اعتراض دارد و قصد شکایت از راننده اسنپ را دارد. جالب است بدانید، هر سفر کاربران دارای کد هستند و تاریخچه سفرها در سرورهای اسنپ ثبت می‌شوند.

بنابراین، کاربر برای شکایت از راننده اسنپ می‌تواند با پشتیبانی اسنپ تماس بگیرد. این شرکت شماره تماس‌های ۴۱۸۴۹۰۰۰-۰۲۱ و ۹۱۰۳۹۰۰۰-۰۲۱ را برای پشتیبانی و رسیدگی به مشکلات کاربران در نظر گرفته است.

کاربران می‌توانند به پشتیبانی تماس بگیرند و از راننده اسنپ شکایت کنند. اپراتور اسنپ پرونده رسیدگی به شکایت کاربر به همراه تاریخچه سفر را ایجاد می‌کند و به بخش بازرسی اسنپ منتقل می‌کند. این بخش، موضوع را بررسی می‌کند تا به صحت و سقم ماجرا پی ببرد. پس از بررسی، اگر راننده تخلف کرده باشد، حساب کاربری او برای همیشه غیرفعال خواهد شد.

نظر شما درباره شکایت از راننده اسنپ چیست؟ آیا تا به حال هنگام سفر با اسنپ به مشکل خورده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با کلیک در میان بگذارید.

نظرها

374 نظر

 1. خانمکریمی

  سلام من ازیه راننده اسنپ شاکی شدم وبه اسنپ بجای یکبار۱۰بارتماس گرفتم ولی رسیدگی نکردندواصلاهیچ کمکی به من دراین باره انجام ندادندفکرمیکنندراننده هاشون حرف راست رامیزنندوحی دیگران راپایمال نمیکننداسنپ همه چیزش وبه بجزاینکه دزدی ازمسافرهازیادمیشه ودیگه هم بهش نمی رسیدخدهراخوش نمبادمن شوهرم زندانه خودم جاومکان برای زندگی ندارم داروندارمن یه گوشی بودکه توماشین ازجیبم افتادمتوجه افتادنش شدم ولی باگوشی شوهرم داشتم بازندان صحبت میکردم وحواسم پرت شدکه نگاه کنم چی ازجیبم افتادراننده هم همون موقع چراغ راروشن کرده بودونگاه میکردوبه محض رسیدن توخونه ظرف ۲۰ثانیه هم نشدکه متوجه شدم گوشیم افتاده بودازجیبم وتماس گرفتم خاموش کرده بودمنکه گریه میکنم ونفرین میکنم به اون کسی که گوشی من رادزدیدوازخدامیخوام هستی ونیستیش به بادفنابره وصدبرابرپول گوشی من راخرج دواودکترش کنه

  رای موافق 45
  رای مخالف 3
 2. ناشناس

  سلام دوشب پیش برام کاری پیش اومد مجبورا اسنپ گرفتم رفت و برگشت وقتی رسیدم خونه گوشیم نبود دیر وقت بود فکرم جایی نرفت فردا صبحش با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن راننده میگه گوشی پیدا نکردم برام جالبه اگه گوشی من تد اسنپ نبوده چرا سفرام پرداخت شده و برمگردونده حالا پشتیبانی میگفت سفرتونو لغو کردید میشه راهنمایی کنید کجا برم و چجوری به گوشیم برسم

  رای موافق 14
  رای مخالف 1
 3. ناشناس

  بعضی از این اسنپیها خیلی بی وجدان هستن کیف بچه‌های من دزدیدن وقتی کیف تحویل گرفت لغو سفر زد و کیف برد هیج جور هم دست راسی نداریم همشون دزدن بی همه جیزا هیچ اطمینانی به این رانندها نیست

  رای موافق 27
  رای مخالف 7
 4. ناشناس

  سلام خسته نباشید اسنب گرفتم برای مهمانم سوار اسنب شد بعدازاینکه به منزل برگشتم یه مقدار از وسیله های زندگیمو باخودش برد بهش زنگ زدم ج نداد به راننده زنگ زدم گفتم هرجا هستی وایستا خودمو برسونم مسافر منزل من سرقت کرده راننده بمن پشت تلفن داد زد که بمن چرا زنگ میزنی بمن زنگ نزن من از این راننده شکایت دارم ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنیید

  رای موافق 16
  رای مخالف 4
 5. من برای شوهرم اسنپ گرفتم و پرداخت آنلاین انجام‌ دادم شوهرم اطلاع نداشته و دوباره کرایه رو حضوری راننده ازش گرفته ،چندین بار پیام فرستادم پشتیبانی رسیدگی نکردند

  رای موافق 52
  رای مخالف 2
  1. ناشناس

   واقعا اسنپ بی مسولیت است وتا میتوانید تبلیغ کنید چون از من هم دزدی کردند وکسی جواب نداد

   رای موافق 17
   رای مخالف 0
 6. ناشناس

  راننده تا فهمید پسر ده ساله تنهاس سفرشو لغو کرد حالا در دسترسم نیست چکار کنم هر چی ام به شمارش زنگ میزنم جواب نمیده

  رای موافق 26
  رای مخالف 0
 7. ناشناس

  من از اسنپ بار شکایت دارم؛ دو ماه قبل وسایل را تحویل دادم اما در خانه کامل نبرده است و جواب هم نمی دهد. حتی آدرس نمی دهد خودم دنبال وسیله بروم. هیچ مرجعی هم وجود ندارد به شکایت ما رسیدگی کند.

  رای موافق 21
  رای مخالف 1
 8. مصطفی ذوالفقارنژاد

  سلام الان 4روز حساب کاربری من مسدود شده است مدارک هم ارسال کرده ام ولی پیگیری نشده است باتشکر لطفا پیگیری کنید

  رای موافق 10
  رای مخالف 1
 9. راننده اسنپ پول رفت وبرگشت را از من دریافت نمود ولی متاسفانه در مسیر رفت من را پیاده نمود و باوجود اینکه خبر داشت که باید من را به مبدا برگرداند اما امتناع نمود و گفت برو با پشتیبانی تماس بگیر. ومن به این نتیجه رسیدم که حتما راننده اسنپ هیچ ترسی از پشتیبانی اسنپ ندارد ویلا به راحتی نمیگفت برو شکایت کن

  رای موافق 32
  رای مخالف 1
  1. ناشناس

   من برای تهران اسنپ گرفتم ۱۰۰ تومن گرایش بود بعد زنگ زد گفت ۱۵۰ میدی بیام نمیدی نمیام

   رای موافق 13
   رای مخالف 1
  2. ناشناس

   وای از دست اسنپ واقعا تنه ا شرکتی است بی مسئولیت واقعا می‌توان گفت دزد

   رای موافق 13
   رای مخالف 0
 10. ناشناس

  به هیچ عنوان به اسنپ اعتماد نکنید متاسفانه هیچ گزینش صحیح انجام نمیشود و سوء پیشینه و تحقیاتی برای رانندگان و حتی بازاریابان وجود ندارد بطوری که به راحتی از کدهای دیگران سوء استفاده میشود و مردم چطور اعتماد می کنند زن و بچه های خود را با اسنپ به دانشگاه و مدرسه بفرستند؟هیچکس هم نظارتی ندارد…و به شکایات اهمیتی قائل نیستند.

  رای موافق 47
  رای مخالف 2
  1. بهزادشیوخی

   تو نیاوران مشتری که ازم خرید کرده بود کارت عابرش رو جا گذاشت.اسنپ فرستاد تا کارتش رو بهش بدم ببره براش.راننده یه بسته که واسه شخص دیگه ای بود از اعتماد و حواس پرتی من سو استفاده کرد و بسته ای که واسه اون نبود رو برداشت.یعنی عللنن دزدی کرد.حتی فیلمش دوربین گرفته.۴ روزه زنگ میزنم هیچکس پاسخگو نیست.میگم شماره ش رو بدین.میگن نمیتونیم.جواب های چرت و پرت.میگن اگه خودت اسنپ گرفته بودی ما پاسخگو بودیم.هر چی میگم بهشون راننده تون اومده مغازه من دزدی کرده.یعنی اینقدر بی در و پیکره اسنپ.هر کون نشوری پاشده شده مسافرکش شده پیک موتور.بچه بازی شده.فقط باعث نون آجر کردن خیلی ها شد.وگرنه چه لزومی داره کسی که شاغل هست بیاد تو مسیر رفت و برگشت محل کارش بجای محبت یا انسان دوستی.کاری کردن.که همه چی پولی شده.قدم به قدم.باید یه مجموعه درست میکردن که کادر و پرسنلشون فقط و فقط مخصوص و مختص اسنپ باشه و. در عوض حقوق و مزایای خوبی به پرسنل میداد.اینجوری اسنپ میشد یه شغل خوب پردامد و مورد اعتماد.یه عده کارشون میشد فقط و فقط خدمات دهی به مردم شبانه روزی.نه اینکه طرف ۲ سات تو اسنپ کار میکنه ۱۰ ساعت نیست.کجاست رفته سر کار از سر کار که تعطیل میشه تا خونه میره تو اسنپ.یعنی عللنن ملت انداختن به کسکشی

   رای موافق 37
   رای مخالف 8
   1. کسکش تویی همه کست
    برو دنبال کسکشی کردن ولی به همه تهمت نزن

    رای موافق 20
    رای مخالف 18
  2. ناشناس

   راست میگه این بنده خدا من راننده اسنپ هستم

   رای موافق 5
   رای مخالف 3

سر‌خط آخرین خبرها

خبرهای بیشتر
خروج کامل اینتل از بازار 5G؛ کسب‌وکار مودم‌های نسل پنجم به مدیاتک واگذار می‌شود

اینتل می‌گوید کار توسعه مودم‌های 5G را متوقف خواهد کرد تا تمرکز خود را روی...

پایان اشتراک ارزان گیم‌پس

مایکروسافت دیگر اشتراک ۱ دلاری گیم پس را ارائه نمی‌دهد و مشترکان جدید...

ایلان ماسک به دنبال مقصر افشای کد منبع توییتر در اینترنت

مطابق درخواستی که توییتر برای دادگاه فرستاده است، ظاهراً بخش‌هایی از کد...

رونمایی از مودم 5G اگزینوس مودم 5300 سامسونگ

مودم جدید سامسونگ با لیتوگرافی 4 نانومتری تولید شده و احتمالاً در تراشه پیکسل...

شکستن رکورد جهانی اکتشاف و سفر با بالون هوای داغ

 سایت بین المللی ناوبری ماهواره ای که پروازهای مختلف جهانی را ردیابی می کند...

قیمت اینترنت برخی اپراتورها افزایش یافت

 این افزایش قیمت ها بین 30 تا 50 درصد در اپراتورهای مختلف متغیر است. این افزایش...

تاریخ معرفی ایسوس ROG Phone 7 مشخص شد

 پیش از این گزارش شده بود که ایسوس درحال کار بر روی سری جدید گوشی‌های هوشمند...

مایکروسافت لغو عرضه‌ Redfall روی پلی‌استیشن 5 را تکذیب کرد

شرکت مایکروسافت (Microsoft) اعتقاد دارد که نه‌ تنها جلوی انتشار هیچ بازی برای پلی...

بیشترین کلمات جستجو شده گوگل در سال ۱۴۰۱ توسط کاربران ایرانی

با پایان سال ۱۴۰۱ باید بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل را مرور کنیم. در ادامه...

عربستان سعودی قصد دارد در شرکت فضایی اسپیس‌ایکس سرمایه‌گذاری کند

عربستان سعودی قصد دارد در یک همکاری با اسپیس‌ایکس، به‌عنوان سرمایه‌گذار در...