-->

اولین تیزر Star Wars: Battlefront 2 منتشر شد

همان طور که اطلاع دارید، کمپانی الکترونیک آرتز پس از فروش ۱۴ میلیون نسخه ای بازی محبوب Star Wars: Battlefront، به ساخت نسخه جدید این عنوان ادامه داد. تا به امروز، سازندگان اطلاعات نسبتا زیادی از نسخه دوم بازی استار وارز بتل فرانت ۲ را با طرفداران مجموعه استار وارز به اشتراک گذاشتند ولی هرگز شاهد رونمایی رسمی از این بازی نبودیم.

طبق برنامه های شرکت EA، قرار بود اولین تیزر تبلیغاتی بازی Star Wars: Battlefront 2، در رویداد جنگ ستارگان منتشر شود؛ اما همه چیز مطابق برنامه ها پیش نرفت و این تیزر، کمی زودتر از روز انتشار، در سراسر فضای مجازی منتشر شد. رویداد جنگ ستارگان از تاریخ ۱۳ آوریل امسال (۲۳ فروردین ۹۶) در شهر زیبای اورلاندو آغاز شده و در روز ۱۶ آوریل (۲۶ فروردین) به پایان می رسد. پیش بینی می شود در طول این مراسم، اطلاعات، جزئیات و حتی ویدیوهای بیشتری از نسخه دوم بازی استار وارز منتشر شود. همراه ما باشید…

گفتنی است هم اکنون نسخه اول بازی Star Wars: Battlefront در فروشگاه رسمی پلی استیشن با تخفیف ۵۰ درصدی قابل خریداری می باشد. قیمت نسخه استاندار و دلوکس بازی با احتساب این تخفیف به ترتیب ۹٫۹۹ و ۱۴٫۹۹ دلار است.