۵ ترفند اپل واچ که فقط حرفه‌ای‌ها بلدند!

اگر شما هم یکی از کاربران جدید ساعت هوشمند اپل هستید، یا قصد استفاده هرچه بهتر از آن را دارید، با خواندن این مطلب می‌توانید با ۵ ترفند اپل واچ آشنا شوید. 

۵ ترفند اپل واچ که فقط حرفه‌ای‌ها بلدند!

همه می‌دانیم ساعت‌های هوشمند شرکت اپل در جایگاه اول فهرست بهترین گجت‌های پوشیدنی حال حاضر دنیا قرار می‌گیرند. فرقی نمی‌کند از کدام مدل این ساعت‌ها استفاده می‌کنید. در این مطلب ما قصد داریم شما را با قابلیت‌های کاربردی این گجت آشنا کنیم.

۵ ترفند اپل واچ

در ادامه ما به معرفی چند ترفند کاربردی ساعت‌های هوشمند اپل می‌پردازیم:

چگونه نوع نمایش آیکون برنامه‌های اپل واچ را تغییر دهیم؟

ترفند اپل واچ

وقتی شما برای اولین بار اپل واچ خود را روشن می‌کنید نوع نمایش برنامه‌ها بصورت پیشفرض روی حالت "Grid" تنظیم شده است که شباهت زیادی با کندو عسل دارد. اما شما می‌توانید از طریق ورود به تنظیمات ساعت و انتخاب گزینه "App View" نوع نمایش را به "List View" تغییر دهید. این کار باعث می‌شود نحوه نمایش برنامه‌ها برای کاربران تازه‌کار ساده‌تر شده و پیدا کردن یک برنامه بسیار آسان‌تر از "Grid View" می‌شود.

چگونه برنامه‌های شخص ثالث ساعت را پنهان کنیم؟

ترفند اپل واچ

برخی مواقع شما با نصب یک برنامه روی آیفون متوجه حضور آن در ساعت خود نیز می‌شوید. اما شاید استفاده از آنها در اپل واچ کاربردی نداشته باشد. در این مواقع شما می‌توانید آنها را از فهرست برنامه‌های گجت خود پنهان کنید.

برای این کار کافیست ابتدا اپلیکیشن "Watch" را در آیفون خود اجرا کرده و زبانه "My Watch" را لمس کنید.

به سمت پایین اسکرول کرده تا گزینه "Installed on Apple Watch" را پیدا کنید. در این قسمت شما می‌توانید برنامه‌هایی که از آنها در ساعت خود استفاده ندارید پنهان کنید.

چگونه اعلانات را در اپل واچ بی‌صدا کنیم؟

اگر شما یکی از کاربران تازه‌کار ساعت‌های اپل باشید شاید دریافت اعلانات مختلف برایتان کمی آزاردهنده باشد. بسیاری از مردم تمایلی به لرزش مداوم گجت پوشیدنی خود ندارند. بنابراین شما می‌توانید برنامه‌های مورد نظر را بی‌صدا کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا اپلیکیشن "Watch" را در آیفون خود اجرا کرده و گزینه "Notifications" را لمس کنید.

در این بخش شما می‌توانید برنامه دلخواه را انتخاب کرده و اقدام به غیرفعال‌سازی ارسال اعلانات آن کنید.

چگونه بصورت دستی زمان ساعت را به جلو ببریم؟

برخی افراد برای انجام به موقع کارهای خود نیاز دارند تا ساعت خود را حداکثر تا ۵۹ دقیقه جلوتر از زمان واقعی تنظیم کنند. برای این کار شما می‌توانید با مراجعه به تنظیمات اپل واچ و انتخاب بخش "Clock" این کار را انجام دهید.

لازم به ذکر است جلو بردن زمان در ساعت هیچ تاثیری روی آیفون نخواهد گذاشت و در صورت ایجاد یک هشدار، همه چیز براساس زمان واقعی تنظیم خواهد شد.

چگونه از اپل واچ خود به عنوان زنگ هشدار استفاده کنیم؟

ترفند اپل واچ

یکی از قابلیت‌های کاربردی ساعت‌های هوشمند امروزی تنظیم هشدار بیداری و... است. برای مثال شما می‌توانید به منظور بیدار شدن از خواب، آلارم گجت پوشیدنی خود را مورد استفاده قرار دهید. برای این کار ابتدا وارد برنامه "Alarms" شوید. در این قسمت باید روی "Add Alarm" ضربه بزنید. حال شما می‌توانید زمان مورد نظر را انتخاب کرده و در نهایت گزینه "Set" را لمس کنید.

بعلاوه شما می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات، لمس گزینه "General" و در نهایت فعال کردن "Nightstand Mode" امکان نمایش همیشگی ساعت هنگامی که آن را به شارژ متصل می‌کنید برای خود فراهم کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش وصل کردن اپل واچ به آیفون جدید

ارسال نظر