سورپرایز اپل؛ با وجود تمام مشکلات گوشی آیفون 12 به موقع عرضه خواهد شد

رسانه کلیک - آیفون 12 اپل بزرگترین تغییرات یک گوشی هوشمند را به همراه خواهد داشت. جدیدترین اطلاعات منتشر شده از آیفون 12 (iPhone 12) نشان از یک غافل‌گیری بزرگ در محصول اپل دارد که این شرکت قصد دارد آن‌ را ارائه کند.

سورپرایز اپل؛ با وجود تمام مشکلات گوشی آیفون 12 به موقع عرضه خواهد شد

این اطلاعات توسط دو منبع Ross Young و Jon Prosser تایید شده است. پیش از این گفته می‌شد شرکت اپل به خاطر شیوع کرونا خط تولید آیفون 12 را متوقف کرده است و عرضه آن را به تاخیر بیاندازد؛ اما احتمال دارد زمان رونمایی این گوشی زودتر بوده و این گوشی سریع‌تر عرضه شود.

آیفون 12 Ross Young می‌گوید: «تولید پنل گوشی iPhone 12 پس حدود 6 هفته تاخیر آغاز می‌شود.» بنابراین این کار در ماه جولای انجام می‌شود.

Jon Prosser نیز در صفحه شخصی خود گفت: «با وجود تمام صحبت‌های مطرح شده، آیفون 12 در ماه سپتامبر آماده نشده با تاخیر عرضه خواهد شد. سعی داریم تا ماه اکتبر این کار صورت پذیرد.»

Jon Prosser به تازگی اعلام کرد: «هنوز اپل هیچ تصمیمی برای عرضه این گوشی در ماه اکتبر ندارد؛ زیرا اپل قصد دارد تمام مدل‌های آیفون 12 را همزمان رونمایی کند.»

به جز آیفون X که در نوامبر رونمایی شد، اپل از زمان آیفون 5S تمام محصولات خود را در ماه اکتبر رونمایی می‌کند. شواهد نشان می‌دهد اپل قصد دارد با کمک شرکت‌های همکار در زنجیره تامین خود، روند تولید گوشی را سرعت بخشیده تا میزان تاخیر آن کمتر شده و رسم چندین ساله خود را بار دیگر اجرا کند.

اپل در چند سال گذشته طراحی گوشی‌های هوشمند خود را تغییر داده و با اندازه‌های متفاوت روانه بازار می‌کند. همچنین گوشی‌های اپل از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند. آیفون 12 اپل با دوربین‌های به‌روز شده و سنسور جدید LiDAR در کار شده و گفته می‌شود با ارزان‌ترین قیمت ممکن روانه بازار شود.

ارسال نظر