هزینه ساخت سامسونگ گلکسی S10 پلاس چقدر است؟

رسانه کلیک - هزینه ساخت سامسونگ گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد. هزینه ساخت هر دستگاه گلکسی اس ۱۰ پلاس برابر با 420 دلار است.

هزینه ساخت سامسونگ گلکسی S10 پلاس چقدر است؟

سامسونگ در گذشته نه چندان دور از گوشی های سری گلکسی S10 به صورت رسمی رونمایی کرد. به تازگی هزینه ساخت سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

بر اساس پیش بینی صورت گرفته، هزینه ساخت هر دستگاه گلکسی S10 پلاس به 420 دلار می رسد. لازم به ذکر است؛ این هزینه برای قطعات و همچنین مونتاژ این گوشی هوشمند صرف شده است و هزینه های مربوط به بخش تحقیق و توسعه و همچنین بازاریابی را شامل نمی شود.

در لیست قیمت قطعات گلکسی اس 10 پلاس، نمایشگر در صدر قرار گرفته است. پنل مورد استفاده در این گوشی هوشمند قیمتی برابر با 86.50 دلار دارد. در مقام دوم شاهد قرارگیری چیپست این محصول با قیمت 70.50 دلار هستیم.

مجموع قیمت پنل و پردازنده گلکسی S10 پلاس تفاوتی با گلکسی اس 9 پلاس ندارد؛ با این حال قیمت این قطعات به صورت جداگانه با یکدیگر متفاوت است. پنل مورد استفاده در گلکسی S9 پلاس 9 دلار ارزان تر است؛ با این حال چیپست آن با 10 دلار هزینه بیشتر نسبت به اگزینوس 9820 ساخته شده است.

مجموع قیمت رم و حافظه داخلی در این گوشی هوشمند برابر با 50.50 دلار بوده که تفاوتی با نسل گذشته خود ندارد. در این میان باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ گلکسی S10 پلاس در نسخه پایه خود دارای 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی است. 5 سنسور مورد استفاده در دوربین گلکسی اس ۱۰ پلاس قیمتی برابر با 56.50 دلار دارد.

سامسونگ این گوشی هوشمند را در نسخه پایه با قیمت 999 دلار در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش می رساند ( قیمت گلکسی اس ۱۰ سامسونگ برای کشورهای مختلف اعلام شد ).

ارسال نظر