تولید فصل اول سریال The Witcher به پایان رسید

رسانه کلیک - فیلمبرداری فصل اول سریال The Witcher پایان یافت. در این سریال بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند و توسط شبکه نتفلیکس پخش می شود.

تولید فصل اول سریال The Witcher به پایان رسید

تولید فصل اول سریال The Witcher با بازی هنری کویل به پایان رسید ( هنری کویل در سریال The Witcher نقش گرالت ریویایی را بر عهده دارد ). این سریال بر اساس نوشته های Andrzej Sapkowski ساخته شده است. در گذشته شاهد انتشار سری بازی های ویچر بودیم.

سریال The Witcher در یک دنیای فانتزی با موجودات مختلف مانند هیولاها جریان دارد. هنری کویل در سریال ویچر نقش یک جادوگر را بر عهده دارد که از دوران جوانی برای کشتن هیولاها آموزش دیده و از نظر فیزیکی قدرتمند است.

در این سریال شخصیت های مختلفی بر اساس کتاب آن حضور دارند و همچنین بازیگران زیادی در آن به ایفای نقش می پردازند. از بازیگران این سریال می توان به فریا آلن، آنیا چالوترا و میلی بریدی اشاره کرد.

سریال ویچر

لورن اشمیت هیسریچ که وظیفه تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارد، به صورت رسمی خبر از اتمام فیلمبرداری فصل اول آن داده است. هنری کویل نیز در اینستاگرام با انتشار تصویری به این موضوع اشاره کرده که امروز، آخرین روزی است که از کلاه گیس نقره ای رنگ استفاده می کند.

فصل اول سریال ویچر دارای 8 قسمت بوده و در اواخر سال جاری میلادی توسط نتفلیکس روی آنتن می رود ( تاریخ پخش سریال ویچر لو رفت ). این فصل در کشورهای مجارستان، اسپانیا و لهستان ساخته شده است.

کارگردانی فصل اول این سریال بر عهده الکس گارسیا لوپز، آلیک ساخارف، کارلوت برندستروم و مارک جابست بوده است. نتفلیکس به این موضوع اشاره کرده که تریلر این سریال را چند هفته پیش از شروع پخش آن، منتشر می کند؛ با این حال انتظار می رود با پایان تولید فصل اول آن، در آینده نزدیک شاهد پخش تریلر این سریال باشیم.

ارسال نظر